Author: P***2
Date:
Review: Này siêu dth luôn á tr
Màu sắc: Hồng
Price: 34.900₫
Original Price: 41.000₫
| Material | PET |
| Instructions | Sprinkle |
| Color | Pink |
| Volume | 30-100ml |
| Chiều dài | 10.3 cm |
| Chiều cao | 6 cm |
| Chiều rộng | 1.9 cm |
| SKU | sb2402226597104636 |
Author: P***2
Date:
Review: Này siêu dth luôn á tr
Màu sắc: Hồng
Author: n***6
Date:
Review: i love care bears💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗
Màu sắc: Hồng
Author: f***o
Date:
Review: The spray bottle is perfect. My daughter is going to use it on hot days so she can spray her face with cold water but you can also put hand sanitiser in it which is also a great idea. It comes in a protective silicone case so I won’t slip out of your hand and it also has a keyring attachment, which is perfect. I highly recommend this product 🩷
Màu sắc: Hồng
Author: 7***s
Date:
Review: I love this. It's so cute, and it gives a mist like spray. I am very happy with the purchase
Màu sắc: Hồng
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm